Pro dárce

Cílem Komunitní nadace Tři brány je stát se nezávislým finančním zdrojem pro dobročinné aktivity na Vyškovsku. V tom jí významnou měrou pomáhají dárci z řad jednotlivců i firem. Jedním z nich se můžete stát i Vy.

Stojíte-li před rozhodnutím, komu darovat své peníze, je vždy dobré se v prvé řadě důkladně seznámit s činností neziskové organizace, která Vás pro darování oslovila. Podrobný přehled o aktivitách a finančních tocích uvnitř nadace Vám poskytne výroční zpráva. Můžete také osobně navštívit naši kancelář, kde je k dispozici archiv podpořených projektů se všemi dokumenty a pracovníci nadace Vám zodpoví případné dotazy.

Za veškeré dary velmi děkujeme.

Darujte peníze nákupem

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes GIVT.cz třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc!

Způsoby darování peněz

  • na základě darovací smlouvy převést finanční prostředky na účet nadace nebo složit v hotovosti v kanceláři nadace
  • zadat trvalý příkaz k úhradě na účet nadace a věnovat pravidelně každý měsíc Vámi určenou částku na stanovený účel
  • založit si při naší nadaci fond, který ponese Vaše jméno a jeho výnos bude použit na účel, který si sami určíte
  • odkázat nadaci finanční prostředky formou dobročinné závěti (o tomto tématu více na http://ttnett.cz/dobrocinne_odkazy_ze_zaveti)

Číslo našeho účtu u GE Money Bank: 201781448/0600
Pro další informace nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Naši sponzoři

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří svojí štědrostí umožňují realizaci našich projektů. Jejich úplný seznam je uveřejněn ve výroční zprávě.